Moja Brána

Akcia brána zlatý dub od 750,- €
Garážové brány

Garážové brány

Garážové brány od nás dávajú pocit bezpečia a stability. Ponúkame všetky druhy garážových aj automatických brán, ktoré sú dostupné na trhu.

viac...
Vonkajšie brány

Vonkajšie brány

Podľa vašej predstavy vám navrhneme bránu i bránku. Samozrejmosťou je kompaktnosť a súlad s okolitými stavebnými prvkami.

viac...
Zámočníctvo

Zámočníctvo

Neviete si rady s ostatnými výrobkami z plechu či nerezovej ocele? Dajte nám vedieť, čo Vás trápi a mi sa o to postaráme. Vo všetkom, čo sa týka železa Vám radi pomôžeme.

viac...

Zabezpečenia

Protections

Štandardným zabezpečením brán bez motora je ručný rygeľ ( používaný pri bránach bez zámku), ktorý účinne zabraňuje nadvihnutiu zamknutej brány z vonkajšej strany.

ZabezpečeniaPodľa požiadavky sa montuje Západkový zámok , ktorý je obsluhovateľný z obidvoch strán, montuje sa z vnútornej strany. Zámok sa odporúča pre garáže v ktorých nie je druhý vchod.

Protections

Štandardným vybavením brán s elektropohonom je koncový spínač. Predbieha možným nehodám spojené s pritlačením. V prípade stretnutia brány s prekážkou (napr. Rebrík...) pri zatváraní, brána sa automaticky zastaví a následne sa zdvíha hore bez toho aby niečo poškodila.

Zabezpečenia

Ďalším bezpečnostným prvkom montovaným v bránach s elektromotorom , ktorý predchádza nečakaným prekvapeniam je tlaková blokáda znemožňujúca nadvihnutie brány zvonka a tým aj chráni pred vlámaním.

Použitie fotobuniek chráni pred nárazom - brána sa automaticky vysúva, keď sa vo výške svetiel fotobuniek nachádza prekážka.

Protections

Ďalším bezpečnostným prvkom je konštrukcia panelov tvoriaca plášť brány. Vďaka nej znižujeme možnosť privretia palcov medzi panely.

AKCIA

Akcia brána zlatý dub od 750,- €

KONTAKTY

GPG Metaltech s.r.o.
Poľovnícka 19
900 28, Ivanka pri Dunaji
Tel./fax: +421 2 45 648 201
Mobil:    +421 903 479 355
             +421 903 228 977